Притулок для тварин у Рясне-1 залишається на стадії проекту

Будівництво  комплексного притулку для тварин на вул. Шевченка 366а (мікрорайон Рясне-1) поки що не вдається розпочати. Головною причиною  цього є проблеми з перерахуванням необхідних коштів. Приблизна вартість притулку становить 70 мільйонів гривень.

Про це на прес-конференції розповів начальник управління житлового господарства Львівської міської ради Юрій Голець.

За його словами, протягом останніх двох місяців з міського бюджету не можуть перерахувати гроші  на розрахунковий рахунок ТзОВ «Преміум Проект», яке займається проектуванням притулку.

«Кошти потрібно перевести з нашого розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок підрядників, щоб упродовж 2 тижнів отримати необхідну проектну документацію і продовжити роботу. Але держава не має можливості передбачати усі фінансування, зважаючи на теперішню політичну ситуацію», - наголосив Юрій Голець.

Він додав, що як тільки підрядна організація отримає гроші, впродовж двох тижнів проект з кошторисом буде готовий для подачі на державно-будівельну експертизу. Львівська  інспекція ДАБК має видати дозвіл  на реалізацію цього проекту. Тому конкретна дата початку будівництва залишається не визначеною.

Міська рада оголошуватиме конкурс серед громадських  зоозахисних організацій, які візьмуть на себе відповідальність утримувати притулок.  З досвіду польського притулку у Вроцлаві, міський бюджет забезпечує 30% фінансування, а решту коштів організації повинні будуть заробляти самостійно.

Нагадаємо, що для притулку відведена земельна ділянка в 4 га. На цій території мають бути вольєри для 500 собак та 100 котів, ветеринарна клініка, аптека, зоомагазин, крематорій, майданчик для вигулу та дресирування, готель для тварин, грумінг-салон. Також тут буде конференц-зал, де проводитимуть різноманітні заходи для підвищення рівня свідомості населення щодо правильного та гуманного поводження з тваринами. Такий формат притулку дозволить йому бути частково самоокупною установою і розвантажити бюджет міста та області.

Щодо проекту «S.O.S», який розпочався у Львові ще у  вересні 2012 року, то з  його реалізацією також  не встигають. Причина така ж, як і з муніципальним притулком для тварин – неможливість здійснення переказу коштів. Зараз триває підготовка документів для дозволу на продовження контракту до червня 2015 року.  Термін реалізації проекту має закінчитись 31 серпня 2014 року. У рамках  проекту «S.O.S» передбачена реконструкція головного корпусу ЛКП «Лев» . Там планують зробити  клініку, нові операційні з сучасним, європейським обладнанням. Для ремонту ЛКП «Лев» потрібно 1 млн 700 тисяч гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук