Про неприємний запах у місті львів’ян просять повідомляти онлайн

Головні новини Львова 11.04Ірина Ващишин, 11 квітня 2016, 13:13 0
дивіться також

«Львіводоканал» запроваджує онлайн-форму подання скарг від мешканців про місця поширення неприємного запаху у місті. Повідомити про це можна на офіційному сайті ЛМКП «Львівводоканал» на окремій сторінці про неприємний запах – odor.lvivvodokanal.com.ua.

Завдання цього проекту – допомогти водоканалу у визначенні походження запахів та оперативно відреагувати на окремі скарги львів’ян.

«Дуже легко цією формою скористатися, дуже легко повідомити, в якій частині міста Львова є неприємний запах: обрати власне категорію запаху ― чи це є промисловий запах, чи каналізаційний, чи якийсь асфальтовий. А ми провадитимемо постійний аналіз і, відповідно, реагування на такі локальні скарги. Адже є різні причини поширення неприємного запаху. Деякі з них ми вже ідентифікували. Скажімо, очисні споруди Львова або напірні колектори. Однак, є причини, яких ми не ідентифікували. І власне задля того, аби з’ясувати чому, за яких обставин, за яких атмосферних змін, які є причини запахів, ми просимо львів’ян повідомляти нам про це», ― пояснила керівник відділу зв’язків з громадськістю «Львіводоканалу» Уляна Горбата.

Запроваджують онлайн-форму на водоканалі за рекомендаціями французьких експертів, з якими підприємство розпочало співпрацю.

«Наша мета – дослідити усі слабкі місця і напрацювати комплекс заходів для остаточного подолання причин неприємного запаху. Відтак, ми й потребуємо допомоги львів’ян і закликаємо їх активно користуватись ресурсом. Це допоможе нам зрозуміти, де найчастіше виникає ця проблема і цільово на неї впливати», ― додала експерт компанії Egis Наталія Обозненко.

Повідомити про неприємний запах можна не лише на сайті, а також зателефонувавши у диспетчерську службу водоканалу за номером 276-20-50.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук