Проект «Єлюди» Христини Бердинських став книгою

КультураДарина Цвях, 24 червня 20140
Один з героїв книги «Єлюди» Олег під час презентації видання у книгарні «Є» у Львові

23 червня у львівській книгарні «Є» журналістка Христина Бердинських презентувала книгу «Єлюди. Теплі історії з Майдану».

На презентацію прийшли чимало людей, про яких авторка писала у своїй книзі. Зокрема, у львівській книгарні Христина Бердинських зустріла активіста Майдану Олега, якого 20 лютого снайпер поранив у ногу біля Жовтневого палацу.

«3 дні він був у комі, пережив клінічну смерть і прийшов до тями у свій день народження. Ми розмовляли з Олегом у київській лікарні 8 березня, у його палаті. Тоді він ще був прикутим до ліжка. І яка радість його побачити на ногах! Історію про Олега ви можете прочитати на ст. 140-141. Його маленький портрет також є на обкладинці», - написала Христина після презентації на Facebook-сторінці «Єлюди. Теплі історії з Майдану».

21 листопада журналістка звільнилась з часопису «Кореспондент» і весь час проводила на Майдані. На своїй сторінці у Facebook Христина Бердинських почала публікувати історії людей з Майдану. Її першими героями стали два медики-волонтери. 

Так виник інтернет-проект «Єлюди-maidaners», який швидко набув дуже великої популярності у соціальних мережах.

Нагадаємо, Христина Бердинських стала цьогорічним лауреатом премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук