Прокуратура перевірить законність розміщення майданчика на вул. Тершаковців

25 червня ввечері представники Львівської міськради намагались вирішити конфлікт між мешканцями вул. Тершаковців і піцерією New York через розміщення літнього майданчика на газоні на вул. Тершаковців, 5. В результаті переговорів з громадськістю, дозвіл на майданчик скасували.

«Я не стою ні на чиєму боці. Були надані копії оригіналів всіх листів, де підписались мешканці цього будинку про те, що вони підтримують розташування літнього майданчика на газоні», – зазначив директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів.

фото: ZAXID.NET

Втім, мешканці зазначили, що підписи збирали в іншій частині мікрорайону, де шум від літнього майданчика не заважає.

«Прокуратура проведе розслідування, вони вилучать всі документи, які я маю в себе в департаменті. Є дозвіл на встановлення літнього майданчика, є паспорт на нього, який ми відмінили. Гарантійні листи, які були надані на комісію, є сфальшованими, тому для того, щоб зняти це соціальне напруження, я відмінив паспорт на майданчик, що знаходиться на частині газону», – пояснив Павлів.

Однак чиновник зазначив, що дозвіл на літній майданчик на тротуарі лишається дійсним до 15 жовтня цього року.

Представники адміністрації піцерії New York відмовились коментувати ZAXID.NET цю ситуацію, звинувачуючи видання у неправдивому висвітленні проблеми. Окрім того, Андрій Антонищак, який представляє ГО «Я – Львівянин» та виступає в інтересах піцерії, агресивно зазначив: «Я вашому сайту нічого коментувати не буду, ви вчора все перекрутили».

Однак, що саме перекрутили, він так і не пояснив. Нагадаємо, що ZAXID.NET звертався до адміністрації піцерії ще до написання публікації «Війна за клумбу», однак нам відмовилися надати будь-які коментарі.

Андрій Антонищакфото: ZAXID.NET

Як повідомляв ZAXID.NET, конфлікт між мешканцями вул. Тершаковців у місті Львові та піцерією «Нью-Йорк», що знаходиться за адресою Тершаковців, 5 розгорівся ще в суботу, 21 червня. Тоді на клумбі поблизу закладу харчування почали облаштовувати літній майданчик. Однак 23 червня місцеві мешканці та громадські активісти з «Автономного опору», обурені розміщенням літнього майданчика піцерії на місці квітника, демонтували основу майданчика. Законність своїх дій аргументували зібраними підписами противників встановлення майданчика.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук