Прокуратура вимагає покарати ректора львівського вишу за допомогу у працевлаштуванні дружини

Прокуратура Львівської області вимагає притягнути до відповідальності ректора одного з вишів у Львові за вчинення адміністративного корупційного правопорушення.

Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, ректор вищого навчального закладу уклав цивільно-правову угоду зі своєю дружиною щодо проведення навчальних семінарів та практичних курсів.

При цьому «він не повідомив свого безпосереднього керівника про наявність у нього конфлікту інтересів» при укладенні цієї угоди.

Відтак на ректора було подано до суду за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч.1 та ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На цей час, як наголошено в повідомленні, «з метою затягування справи та можливого подальшого ухилення від встановленої законом відповідальності за клопотаннями сторони захисту призначені судом засідання не відбуваються».

Додамо, що відповідно до ст. 172 (7) КУпАП, неповідомлення особою безпосереднього керівника у випадках, передбачених законом, про наявність конфлікту інтересів – тягне за собою накладення штрафу до 850 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук