Прокуратура виявила 170 млн грн збитків під час перевірки українських колоній

Прокуратура відкрила понад 60 кримінальних справ

Регіональні прокуратури під час перевірки в’язниць та колоній на законне використання держмайна та земель виявила 170 млн грн збитків. Про це повідомили у понеділок, 2 березня, у прес-центрі Офісу генпрокурора.

Під час перевірки виявили системні порушення щодо реєстрації речових прав на нерухоме майно, докази розкрадання державної власності. І це стосується абсолютно всіх установ Державної кримінально-виконавчої служби України.

У відомстві наголосили, що порушення законодавства знайшли на 850 об’єктах нерухомості. Це майже 8 тис. га, із загальних 44 га, що підпорядковуються службі ДКВС. До слова, факти найбільших махінацій із розтратою держмайна підтвердили у Дніпровській установі виконання покарань №4 та Криворізькій УВП №3.

За підсумками ревізії, прокурори відкрили понад 60 кримінальних впроваджень, з них 11 – вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Співробітники ДКВС подали 14 судових позовів та внесли більше 120 документів реагування керівництву служби. Додамо, що більшість із цих правопорушень пов’язані із розкраданням та знищенням державного майна, що дало збитку державі у понад 70 млн грн.

Нагадаємо, що цьогоріч, у лютому, в Київському СІЗО виявили численні порушення, що сприяли спалаху бунту ув’язнених. Тоді спостерігачі встановили, що не всі ув'язнені забезпечені власним спальним місцем. Деякі з них спали по черзі або на підлозі. До того ж, більшість камер підлягають проведенню поточного ремонту. Натомість, як у новому корпусі виявили кімнати в зразковому стані, що ніяк не використовуються.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук