Пропагандистам «Россия сегодня» відмовили в акредитації на зустріч європейських міністрів

СвітВолодимир Пиріг, 29 серпня 20172790

Естонія відмовила в акредитації співробітникам російського державного інформаційного агентства «Россия сегодня» на висвітлення неформальної зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС, яка відбудеться 7-8 вересня в Талліні, йдеться в повідомленні Платформи Ради Європи на захист журналістики і безпеки журналістів.

«Естонське головування в Раді Європейського Союзу відхилило три запити на акредитацію від російського державного інформаційного агентства “Россия Сегодня” для висвітлення неофіційної зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Таллінні (Естонія), яка відбудеться 7-8 вересня 2017 року», – йдеться у ньому.

Запити подавали брюссельський кореспондент агентства Володимир Добровольський і московські співробітниці агентства Марія Кисельова та Анастасія Седельникова.

Естонська влада не надала пояснень про причини відмови. Перший заступник головного редактора «Россия Сегодня» Сергій Кочетков заявив, що це вперше, коли інформаційне агентство стикається з такими обмеженнями в освітленні подій на вищому рівні в ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук