Проректора львівського університету оштрафували за хабарництво

Роман Василів взяв хабар у 84 тис. грн, але відбувся лише вчетверо меншим штрафом

Проректора львівського університету оштрафували за хабарництво
фото СБУ
Романа Василіва затримали у листопаді 2018 року після отримання хабара

Шевченківський районний суд Львова визнав одного з екс-керівників Львівського університету безпеки життєдіяльності винним у хабарництві. За вимагання 84 тис. грн хабара суд оштрафував Романа Василіва на 19,1 тис. грн.

У вироку суду вказано, що коли полковник служби цивільного захисту Роман Василів отримав хабар, то він виконував обов’язки проректора Львівського університету безпеки життєдіяльності по роботі з персоналом. У травні 2018 року до Романа Василіва звернувся чоловік, який хотів працевлаштуватись в університет психологом. Роман Василів сказав, що йому треба дати за це 3000 доларів (84 тис. грн).

На початку листопада 2018 року Романа Василіва затримали працівники СБУ недалеко від університету на вул. Золотій, коли він отримав 84 тис. грн хабара за вплив на рішення ректора щодо призначення нового психолога.

Під час досудового розслідування Роман Василів уклав з прокурором угоду про визнання винуватості. Відтак суддя Шевченківського районного суду Львова Юрій Донченко визнав Романа Василіва винним у хабарництві і лише оштрафував його на 19,1 тис. грн. У вироку суду не згадується про заборону займати керівні посади у майбутньому.

Варто також додати, що 5 березня 2019 року, за тиждень до судового вироку, Роман Василів подав декларацію про доходи перед звільненням. На той момент він займав посаду начальника відділу персоналу Львівського університету безпеки життєдіяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук