ПЦУ відреагувала на інтерв'ю Філарета російським пропагандистам

На думку речника ПЦУ, користуючись хворобою Патріарха Москва принижує і нищить його, а він цього вже не здатен зрозуміти

Патріарх Філарет дав інтерв’ю російському державному пропагандистському телеканалу «Росія 24».

У Православній церкві України висловили свою позицію, щодо інтерв'ю почесного патріарха Філарета кремлівському пропагандистському каналу «Росія 24». Про це написав речник ПЦУ Євстратій Зоря у Facebook.

Він закликав помолитися за здоров'я Філарета – тілесне і духовне. За його словами, хвороба змінила патріарха невпізнанно.

«Ззовні нібито все залишилося звичним. Але я не можу собі навіть уявити, щоби наш патріарх давав інтерв‘ю кремлівським пропагандистам, знаючи, для чого воно їм потрібне - щоби далі руйнувати Україну. Хвороба зробила його фактичним союзником Москви у боротьбі проти Томосу. "Коли я вийду з ПЦУ, то у Епіфанія відберуть Томос, він буде ніким, а я – буду Патріархом" – це могла сказати якась інша людина, але не наш патріарх. Сьогодні хвороба виявилася черговим "пробиттям дна" - інтерв'ю "Россия 24», – написав Євстратій Зоря.

Інтерв'ю Філарета російським пропагандистам.

На думку речника ПЦУ, користуючись хворобою Патріарха Москва принижує і нищить його, а він цього вже не здатен зрозуміти. Спецслужби Кремля мстяться за те, що він колись порвав з ними. Зараз, через багато років, з‘явилася нагода відплатити, зробивши так, що їхній ворог сам себе нищить і принижує.

Нагадаємо, що патріарх Філарет дав інтерв’ю російському державному пропагандистському телеканалу «Росія 24». Спеціальний репортаж журналістки Анни Афанасьєвої під назвою «Нічого святого» опублікували 6 липня на YouTube.

У розмові з російською журналісткою Філарет розповів про свої претензії до отриманого Україною Томосу. Почесний патріарх висловив незгоду з назвою нової церкви, а також зі змістом томосу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук