Путін не вважає складну ситуацію в економіці РФ платою за Крим

СвітРоман Ганкевич, 18 грудня 20141480
Володимир Путін на щорічній прес-конференції перед журналістами

Президент РФ Володимир Путін заявив, що нинішня складна економічна ситуація в Росії є не розплатою за приєднання Криму, а платою за бажання Росії самозберегтися як нація і держава.

Про це він заявив у четвер, 18 грудня, на щорічній прес-конференції в Москві, пише ZAXID.NET.

"Це не розплата за Крим, це плата за наше природне бажання самозберегтися як нація, як цивілізація, як держава", - сказав він у четвер на щорічній прес-конференції в Москві.

Путін наголосив, що "після краху Берлінської стіни, після розвалу Радянського Союзу Росія абсолютно розкрилася перед нашими партнерами", а у відповідь "отримаала пряму, повну підтримку тероризму на Північному Кавказі".

"Хіба партнери так чинять? Я не буду зараз вдаватися в деталі, але це факти, і всі це знають", - заявив російський президент.

Разом з тим, він назвав неминучим вихід російської економіки кризи - в гіршому випадку через два роки.

"Наша економіка вийде із сьогоднішньої ситуації. Скільки на це потрібно часу? При самому несприятливому збігу обставин, я думаю, що роки два", - сказав Путін.

На його думку "подальше зростання і вихід із кризи неминучий, як мінімум, з двох причин".

"По-перше, зростання світової економіки буде зберігатися. Темпи знижуються, але зростання точно буде зберігатися. Економіка буде рости. По-друге, змінюватиметься економічна кон'юнктура, а із зростанням світової економіки будуть потрібні додаткові енергетичні ресурси", - сказав глава РФ.

Говорячи про ціни на нафту, Путін заявив, що вважає можливим подальше зниження цін на неї і відзначив, що економіка неминуче буде пристосовуватися "до життя і роботи в умовах низьких цін на енергоносії".

"Це за фактом відбуватиметься. Ось як швидко відбудеться це пристосування, якщо ціни будуть зберігатися такими, які вони зараз, або вони будуть навіть знижуватися - нижче $60, $40 - я не знаю, скільки завгодно. На самому справі, для нас - скільки завгодно. Просто буде відбуватися структуризація самої економіки. Як швидко це відбуватиметься - важко сказати. Але те, що це буде - це неминуче. Я хочу це підкреслити ", - сказав В.Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук