Путін оцінює втрати від угоди України з ЄС у 100 млрд рублів і готовий захищатися

ЕкономікаІрина Данилів, 26 серпня 20142050

Угода про асоціацію з ЄС, підписану з Україною, загрожує Росії багатомільярдними втратами, і Москва буде вдаватися до захисних заходів. Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін, виступаючи на зустрічі глав держав Митного союзу з президентом України у присутності представників Єврокомісії, передає «Інтерфакс-Україна».

«Через обнулення Україною мит на імпорт з ЄС, це торкнеться 98% товарної номенклатури, очевидно, відбудеться значний ріст поставок європейських товарів на український ринок. Менш конкурентоспроможна українська продукція буде витіснятися з самого українського ринку. Куди? перш за все, до Росії. І в інші країни Митного союзу, але перш за все, до нас. Не можна скидати з рахунків також ризик протизаконного реекспорту на ринок Митного союзу продукції країн ЄС під виглядом українських товарів», – сказав Путін.

За словами російського президента, за найскромнішими оцінками сукупний збиток тільки для економіки Росії може скласти 100 млрд рублів, а під ударом опиняться сектори російської промисловості і агропромислового комплексу. Втрати будуть також і у Білорусі, і у Казахстану.

«Росія в цій ситуації, звичайно ж, не діяти не може. І ми просто змушені будемо – я хочу це підкреслити – змушені будемо вжити відповідних заходів. Захистити свій ринок», – зазначив Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук