Путін визнав наявність 3 млрд доларів заборгованості «Газпрому» перед «Нафтогазом»

Досі Росія не визнавала рішень Стокгольмського арбітражу, через що «Нафтогаз» розпочав низку судових процесів у різних країнах світу

ЕкономікаЮрій Братюк, 19 грудня 20198590

Президент Росії Володимир Путін визнав наявність заборгованості «Газпрому» перед «Нафтогазом» за рішенням Стокгольмського арбітражу на суму 3 млрд доларів. Раніше Росія не визнавала рішення арбітражу на користь України. Про це повідомляє Hromadske з посиланням на прес-конференцію Путіна, яка відбулася 19 грудня.

«Рішення є (Стокгольмського арбітражу, — ред), і це правда, і ми повинні з цього виходити», — повідомив Путін, додавши, що, на його думку, таке рішення було «політичним».

«Я переконаний, що це рішення Стокгольмського арбітражу несе не юридичний, не правовий, а скоріше політичний характер. Одне з обґрунтувань у ньому було «у зв’язку з тяжким економічним станом в Україні», — заявив російський президент.

Водночас, представники «Нафтогазу», які брали безпосередню участь у судовому процесі з «Газпромом», рішення Стокгольмського арбітражу було виключно комерційним та ґрунтувалося на умовах контрактів між Нафтогазом» та Газпромом». При цьому, арбітраж не робив жодного посилання на економічне чи політичне становище в Україні, адже розглядав контракти між українською та російською компаніями відокремлено від загального стану речей у державах.

Досі Росія не визнавала рішень Стокгольмського арбітражу, через що «Нафтогаз» розпочав низку судових процесів у різних країнах світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук