Путін включає план Б

Росія ніколи не закриє проект "Ліквідація України"

БлогиПавло Нусс , 9 червня 2015 964
Павло Нусс
Політичний експерт

Інші блоги автора

З величезною ймовірністю, проект "Новоросія, ДНР, ЛНР," та інші в цьому роді проекти Кремля зазнали поразки завдяки Армії, Волонтерам, Союзникам, Президенту, Парламенту, Уряду та новій українській дипломатії, і, найголовніше, оновленню Української нації.

Я прийшов до такого висновку спираючись на стримане спокій учасників саміту "групи семи", на те, який бардак зараз відбувається в управлінні терористів.

Але. Путін не закриє ніколи проект "Ліквідація України". Зараз, якщо мої припущення підтвердяться в найближчі кілька тижнів (само завершення проекту, переорієнтації внутрішнього інформаційного споживача, навіть для Росії зажадає часу) він активно перейде до реалізації плану "Б" завдяки внутрішнім чинникам нашої країни.

Я зараз говорю про спробу або (пробивання грунту) різних "майданів 3: 0, а точніше - 03 і.т.д). У Путіна, напевно інший сценарій, відповідний, враховуючи соціальні та економічні виклики перед нашою країною і народом - повалення безальтернативно прозахідної влади. І тут увага! Люди, які буду задіяні в проект, не становитимуть відомо проросійські сили, а навпаки. Це будуть люди І політичний проект, які заслужили в очах Українців довіри.

Мета Путіна № 1 - розвалити коаліцію. Мета Путіна № 2 - повалення Президента. Далі, використовуючи глибока політична криза, Путін запропонує українцям дешевий для нього, але дорогий для нашого майбутнього політичний продукт під обгорткою синьо-жовтого кольору. Але ...... Цей сценарій також буде провалений, тому "Україна Януковича" і Україна Українців - це теж саме, що Україна - не - Росія! Ми навчилися, ВСЕ, навчилися захищати свої Свободи !!!!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук