П’ять компаній Коломойського подали позов проти РФ в Гаагу

П’ять компаній Коломойського подали позов проти РФ в Гаагу
Ігор Коломойський

П’ять компаній, які пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським, подали позов до Гаазького арбітражного суду проти РФ про компенсацію за втрати в Криму. Про це повідомив РБК, посилаючись на інформацію на сайті суду.

Позов подали компанії «Укрінтерінвест» (Дніпропетровськ), ПАТ «ДніпроАзот» (Дніпродзержинськ), «Лугзор» (Київ), «Лібсет» (Київ) і «Аберон ЛТД» (Дніпропетровськ).

За даними видання, «ДніпроАзот» входить до групи «Приват», а серед засновників «Аберону» є структури Bolroot Commercial і Quentional Investments, афілійовані з «ПриватБанком». Як випливає з реєстру українських юросіб, у «Аберон» і «Лугзора» однакові уповноважені особи, тим часом «Лугзор» і «Лібсет» зареєстровані за однією адресою в Києві.

Підставою для позову є регламент комісії ООН з права міжнародної торгівлі, а також угода між урядами Росії і України від 27 листопада 1998 про заохочення та взаємний захист інвестицій.

Арбітражний розгляд почався ще 26 травня 2015 року. При цьому позовних претензій не уточнюється.

Росія не призначила офіційних представників для участі в процесі, а також не дала згоди на участь в ньому, повідомляється на сайті суду. Російська Федерація вважає, що «українсько-російську угоду про захист інвестицій не може служити підставою для створення арбітражного трибуналу для врегулювання претензій позивачів».

Нагадаємо, раніше підконтрольні Коломойському компанії одними з перших ініціювали позови щодо Росії через втрату майна, яке належало їм до анексії Криму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук