"Львівській ізоляторній компанії" нададуть землю, щоб втримати інвестора

Економіка26 січня 20114300

Депутати Львівської міської ради мають намір завтра 27 січня, під час сесії міської ради надати в користування ТзОВ «Львівська ізоляторна компанія» (ЛІК) земельну ділянку під виробничими корпусами підприємства.

Як зазначають "свободівці", інвестори уже два роки не можуть добитися закріплення права власності на землю, і навіть готові покинути львівський бізнес.

Як повідомив 26 січня під час прес-конференції "свободівець" Юрій Михальчишин, завтра на сесії планують розглянути питання про виділення земельної ділянки і закріплення права власності для "Львівської ізоляторної компанії". З його слів, йдеться про 13 га землі на вул. Зеленій,301.

Депутат зазначив, що інвестором заводу виступає серйозна транснаціональна компанія, а продукцію ЛІК (створеної на базі "Львівського ізоляторного заводу") продають у країнах Прибалтики, Східної Європи, а також в Україні.

"Однак західний інвестор не розуміє українського законодавства, коли він купує якісь виробничі споруди, а земля під ними належить невідомо кому. Тому, щоб інвестор здійснив серйозні фінансові вливання у модернізацію виробництва, створив нові виробничі лінії, необхідно за ним закріпити право власності на ту землю, яка знаходиться під корпусами. Відтак вже цього троку львів’яни отримають близько 200 робочих місць, а також цілком конкретні фінансові потоки від сплати оренди на землю, інвестиції тощо", – сказав Юрій Михальчишин.

Він зауважив, що інвестиції планують у розмірі "кількох десятків мільйонів євро".

Своєю чергою його колега Іван Гринда додав: "Ще декілька місяців і вони б пішли з міста".

Зазначимо, ЛІК було створено на основі Львівського ізоляторного заводу (ЛІЗ), який було засновано у 1965 році. Львівський ізоляторний завод був одним із найбільших виробників у світі відпаленого і загартованого скла.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук