"Львівську ізоляторну компанію" переоснастять на 5 млн євро

Економіка31 січня 201110140

У Львові підприємство з виробництва скляних ізоляторів для ліній електропередач «Львівська ізоляторна компанія» розпочинає будівництво промислового комплексу, який відповідатиме сучасним світовим стандартам. На технічне переоснащення підприємства планують витратити понад 5 млн євро. Про це повідомив фінансовий директор підприємства Юрій Хомяк.

За його словами, першим етапом технічного переоснащення є спорудження нової печі для варіння скла. Новий комплекс планують запустити вже у другому кварталі цього року.

"Це - надзвичайно важлива подія для енергетичної галузі України. Для нашого підприємства це означає, в першу чергу, збільшення кількості виготовленої продукції та розширення асортименту, що дасть можливість вийти на нові ринки. Крім цього, в час різкого подорожчання енергоносіїв ми зможемо втримати ціну на свою продукцію, внаслідок зменшення затрат енергоносіїв приблизно на 30%" - наголосив Юрій Хомяк.

Він також розповів, що виконання інвестиційного плану відкладалося через те, що Львівська міська рада не віддавала підприємству в оренду землі під його виробничі площі. Відповідне рішення прийняли на останній сесії міської ради.

"Два роки Львівська міська рада відкладала розгляд цього питання. Я не побоюсь сказати, з відверто корупційних міркувань. Побачивши, що є зацікавлений інвестор – група європейських компаній, хтось банально хотів на цьому заробити, не керуючись при цьому інтересами територіальної громади та львівської економіки. Ми будемо змінювати цей підхід і власне орієнтуватися на відродження промислового потенціалу міста Львова, для початку, хоча б у невеликих масштабах. Розуміємо, що машинобудування ми не відродимо, військову промисловість теж, але виробництво реальних товарів, які є затребувані на міжнародних ринках, мусимо підтримувати", - розповів заступник голови фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Юрій Михальчишин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук