"Славутич" не влаштовує заборона на нічну торгівлю пивом у Львові

Економіка20 січня 201173412

Компанія ПАТ ПБК «Славутич» подала скаргу до прокуратури Львова на незаконні дії Львівської міської ради щодо повторної заборони продажу пива після 22.00».

Про це ZAXID.NET повідомили у відділі зв’язків з громадськістю компанії ПАТ ПБК "Славутич".

У повідомлені компанії зазначається, що прийняте 1 жовтня 2010 року рішення виконавчого комітету Львівської міської ради про заборону роздрібної торгівлі пивом після 22:00 було призупинене Галицьким районним судом, в який звернувся прокурор, до ухвалення рішення по суті. Незважаючи на це, виконком міськради 20 грудня 2010 року повторно прийняв рішення аналогічного змісту.

"У Законі України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв" від 21 січня 2010 року (N 1824-VI , ст.ст. 15-2,15-3) визначено вичерпний перелік таких обмежень. В органів місцевого самоврядування немає повноважень додатково обмежувати продаж пива, окрім випадків проведення масових заходів. Відповідно до чинного законодавства, подібні регуляторні рішення можуть бути прийняті виключно сесіями міськрад. Тоді як у даному випадку рішення було прийнято виконавчим комітетом міської ради", – йдеться у повідомлені.

ПАТ ПБК "Славутич" нагадує, що аналогічне рішення про заборону продажу пива після 22:00 було прийнято також Івано-Франківською міською радою. Пізніше воно було оскаржене прокурором, і 12.01.2011 р. суд прийняв рішення про визнання нечинним рішення Івано-Франківської міської ради як незаконного.

Директор з юридичних питань ПАТ ПБК "Славутич" Наталія Бондаренко заявила: "Компанія ПАТ ПБК "Славутич" є відповідальним гравцем пивного ринку. Тому ми повністю підтримуємо заборону продажу пива неповнолітнім, активно пропагуємо помірне споживання та здоровий спосіб життя. В той же час хочу зазначити, що Закон є єдиним для всіх, тому ми рішуче виступаємо проти його порушень як з боку учасників ринку так і органів державної влади та місцевого самоврядування".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук