"Світоч" оновив асортимент

Економіка3 вересня 200928580

ЗАТ "Львівська кондитерська фірма "Світоч" зміцнює свої позиції на ринку України і в умовах кризи розробила та запровадила новий проект, який дозволить не лише збільшити кількість прихильників продукції "Світоча", а й вдосконалити та осучаснити торгову марку при цьому зберегти її багатолітні традиції на які зараз і буде робитися акцент, адже новим слоганом "Світоча" замість "Світоч" - світло вдома" відтепер стає слоган: "Світоч". Покоління майстерності. Покоління любові". Про це йшлося 3 вересня з нагоди презентації нового проекту оновлення бренду "Світоча".

"З 1 вересня у продажу з’явилися оновлені шоколадні плитки "Світоч", які відрізняються вдосконаленою рецептурою, покращеними смаковими якостями, новою, видовженою формою та новою золотавою фольгою-обгорткорю. На поверхні плитки з’явився новий "Знак якості", як знак гарантії найвищої якості продукції. Також збільшено частку какао у шоколадній масі чорного шоколаду від 41 до 44%", - розповіла під час прес-конференції менеджер із зв‘язків з громадськістю НЕСТЛЕ в Україні та Молдові Лариса Самойленко.

Лариса Самойленко також зазначила, що "Світоч" залишається стратегічним брендом "Нестле" в Україні і є пріоритетом №1, зважаючи на його історію і величезну впізнаваність марки серед споживачів.

Оновлення асортименту "Світоча" та нового дизайну продукції супроводжуватиметься потужною рекламною кампанією, яка розпочнеться з жовтня ц.р.

Як зазначив під час зустрічі з журналістами голова правління ЗАТ ЛКФ "Світоч" Едвард Сміт, протягом наступних кількох місяців на ринку з’являться ще декілька новинок від "Світоча", це будуть продукти, що не мають аналогів на українському кондитерському ринку, це, зокрема, новий дизайн та смак цукерок у коробках.

Асортимент шоколадних плиток "Світоча", який було доповнено новим "Молочним шоколадом з чорничним йогуртом", налічує відтепер 12 найменувань продукції, а саме "Чорний шоколад", "Особливий чорний", "Особливий чорний з лісовим горіхом", "Чорний тірамісу", "Молочний та білий", "Молочний", "Молочний шоколад полуничний йогурт", "Молочний шоколад персиковий йогурт", "Молочний шоколад з лісовим горіхом", "Молочний шоколад з печивом та ізюмом" та "Молочний хрусткий". Загалом асортимент фабрики "Світоч" складається з шоколадних плиток, вагових цукерок, цукерок в коробках, вафель, печива та крекерів.

Довiдка ZAXID.NET

Nestlé - найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 000 працівників. Nestlé належать 456 заводів у 84 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2008 році 109,9 млрд. швейцарських фраків.

Nestlé почала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як Nescafé, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies, KitKat, Nuts та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч". У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ "Нестле Україна". У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства "Волиньхолдінг" (ТМ "Торчин").

Обсяг продажів Nestlé в Україні за перше півріччя 2009 року склав 1,42 млрд. гривень, продемонструвавши зростання на 17%. Частка кондитерського бізнесу у цьому об’ємі складає 265 млн. гривень при 22% зростанні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук