Верховна Рада прийняла «антирейдерський» закон

ЕкономікаРоман Ганкевич, 6 жовтня 20164940

Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому закон, який дозволить знизити кількість рейдерських атак на українські підприємства. Закон був розроблений за участю Міністерства юстиції, пише УНІАН.

За ухвалення законопроекту №5067 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно і захисту прав власності» за основу і в цілому проголосував 271 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Основними нововведеннями закону є впровадження нотаріального засвідчення підписів голови та секретаря загальних зборів акціонерів компанії при реєстрації змін юридичної особи; нотаріального засвідчення підписів на статутних документах, розподільчому балансі, заяві про вихід із товариства; кримінальної відповідальності реєстраторів за неправомірні дії при перереєстрації власності.

Один із ініціаторів закону народний депутат Оксана Продан під час презентації документа зазначила, що його ухвалення дозволить інвесторам активно вкладати кошти в українські підприємства, оскілки їхня власність буде більш захищена.

«Без нього ні інвестицій, ні розвитку економіки бути не може», - наголосила вона.

У рамках боротьби з рейдерством депутати за участю Мін'юсту розробили законопроект, який було зареєстровано в парламенті 5 вересня. Заступник міністра юстиції Павло Мороз зазначав, що зволікання з ухваленням законопроекту може призвести до збільшення рейдерських атак на підприємства.

Нагадаємо, 12 вересня Міністерство юстиції України та Національна поліція підписали меморандум про співпрацю у сфері боротьби з рейдерством.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук