Речницею МЗС України стала дипломатка, котра раніше працювала в Німеччині

Колишню речницю МЗС України президент призначив послом України в Естонії

СуспільствоВолодимир Пиріг, 12 листопада 20187610

Новою речницею Міністерства закордонних справ (МЗС) України стала дипломатка Катерина Зеленко. Вона замінить на цій посаді Мар'яну Бецу, яку президент раніше призначив послом України в Естонії.

Катерина Зеленко раніше обіймала посаду першого секретаря посольства України в Німеччині. Вона – кадровий дипломат, володіє німецькою та англійською мовами. Народилася 10 серпня 1980 року у Вінниці. У 2002 році з відзнакою закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «міжнародні відносини».

Працювала в посольстві України в Австрії та в Представництві України при міжнародних організаціях у Відні, двічі – у посольстві України в Німеччині.

У період між відрядженнями обіймала різні посади в департаменті персоналу, департаменті Європейського Союзу та політичному департаменті МЗС України. Останніми роками Катерина Зеленко відповідала за взаємодію із засобами масової інформації та інформаційно-роз'яснювальну роботу, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо також, що 13 вересня 2018 року президент України Петро Порошенко призначив уже колишню речницю МЗС України Мар'яну Бецу послом України в Естонії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук