Регламентний комітет ПАРЄ дозволив працювати депутатам від РФ, які голосували за анексію Криму

СвітАндрій Стець, 29 січня2170
На думку комітету, голосування за анексію Криму не є достатньою підставою для запровадження обмежень

У регламентному комітеті Парламентської асамблеї Ради Європи ухвалили два рішення, згідно з якими російська делегація в асамблеї має продовжити роботу без санкцій. Про це інформує «Європейська правда».

Як повідомляється, на підставі цього рішення був закритий розгляд скарги, ініційованої латвійською депутаткою Марією Голубевою та підтриманої депутатами від України та інших держав. За регламентом ПАРЄ, у разі якщо комітет відхиляє оскарження за процедурними підставами, воно вважається автоматично схваленим асамблеєю, але рішення комітету маю бути оголошене на засіданні асамблеї.

Комітет констатував, що він розглянув скаргу за двома підставами: 1) до російської делегації входять депутати, обрані у багатомандатному округу з урахуванням голосів у анексованому Криму; 2) до російської делегації увійшли сенатори, що підтримали анексію Криму в 2014 році, через що перебувають під міжнародними санкціями.

На думку асамблеї, ці підстави не є достатніми для запровадження обмежень проти таких депутатів у ПАРЄ.

«Комітет вирішив, що повноваження російської парламентської делегації мають бути підтверджені», – йдеться у рішенні комітету.

Варто зауважити, що одночасно комітет виніс рішення про підтвердження повноважень ще кількох національних делегацій. По кожній з них комітет оприлюднив також аргументацію кожного такого рішення. Між тим, у рішенні щодо Росії орган ПАРЄ вирішив не надавати аргументи і обмежився лише висновком про те, що санкції проти РФ з процедурних підстав не мають бути запроваджені.

Як інформував ZAXID.NET, Євросоюз продовжив персональні санкції проти Росії до березня 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук