Реконструкцію Львівського перинатального центру відновлять навесні

Реконструкцію Львівського перинатального центру відновлять навесні

Реконструкцію Львівського перинатального центру планують відновити навесні цього року. На об’єкті спершу слід завершити перекриття даху і загально-будівельні роботи, загальною вартістю близько 1,5 млн. грн. На цьому під час виїзної робочої наради 5 січня наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомила прес-служба обладміністрації.

«Зрозуміло, що в обласному бюджеті не вистачить коштів, щоб самостійно завершити усі роботи, тому я клопотатиму в уряді про виділення фінансування на реконструкцію перинатального центру. На превеликий жаль, така споруда не єдина в Україні, тому на державні кошти претендуватиме не лише наша область», – сказав Олег Синютка.

Він також зазначив, що для введення в експлуатацію однієї із черг реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру знадобиться щонайменше 100 млн. грн., а для виконання всіх робіт – близько 150-160 млн. Точну потребу у коштах вдасться з’ясувати лише після висновку Укрдержінвестекспертизи.

«Я вважаю, що помилкою було розпочинати такі масштабні роботи, не маючи гарантій фінансування і не провівши належні експертизи. Надзвичайно неприємно, що минулого року області не вдалось використати кошти (20 млн. грн.), виділені з державного бюджету на фінансування робіт з реконструкції. Це безгосподарність, за яку хтось відповідатиме», – наголосив він.

Олег Синютка також зазначив, що упродовж січня 2015 року буде завершено коригування проектно-кошторисної документації. Адже у зв’язку з інфляцією і девальвацією національної валюти вартість реконструкції буде більшою ніж вона планувалась у 2013 році (90 млн. грн.).

«Після уточнення усіх цифр ми пройдемо державну експертизу і оголошуватимемо тендер. Ми намагатимемось зменшити кошторисну вартість на ті роботи, які не є першочерговими і можуть почекати довший період часу. Думаю, що всі процедури вдасться завершити до травня 2015 року», – додав голова ОДА.

Він зауважив, що установа надзвичайно потрібна жителям Львівщини, в першу чергу жінкам, які повинні народжувати в нормальних умовах, а також медичному колективу, котрий тут повинен працювати.

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівський обласний клінічний перинатальний центр припинив свою роботу у вересні 2013 року через реконструкцію. Однак вже в лютому 2014 року роботи були призупинені через відсутність фінансування. Загалом кошторисна вартість реконструкції перинатального центру – 100 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук