Лікарів перинатального центру тимчасового працевлаштують у ЛОКЛ

Лікарів львівського обласного перинатального центру, які перебувають у вимушених відпустках з вересня минулого року через ремонтні роботи у медичному закладі тимчасово працевлаштують в обласній клінічній лікарні.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я обласної держадміністрації Богдана Чечотку.

«Адміністрації ЛОКЛ надано дозвіл тимчасово працевлаштувати на 0,25 посади зовнішніми сумісниками 16 лікарів – акушер-гінекологів, 4 лікарів – неонатологів і 4 лікарів – анестезіологів з числа лікарів обласного клінічного перинатального центру», – вказано у  повідомленні.

Директор обласного перинатального центру Лариса Янів розповіла ZAXID.NET, що наказ на працевлаштування лікарів медичного закладу уже підписаний директором департаменту охорони здоров’я і невдовзі медик будуть працевлаштовані у ЛОКЛ.

«Гінекологи, неонатологи та анестезіологи будуть тимчасово працевлаштовані на 0,25 ставки у львівській обласній клінічній лікарні, з часом вони будуть ротуватись, тобто півроку відпрацюють 16 гінекологів, на місце кількох із них прийдуть інші гінекологи перинатального центру, а неонатологи будуть працювати по три місяці», – заявила Лариса Янів.

Вона також зауважила, що загалом 90 лікарів втратили роботу, коли розпочався ремонт перинатального центру у вересні 2013 року, і досі перебувають у вимушених відпустках. З її слів, у ЛОДА працюють над тим, аби працевлаштувати й інших лікарів.

«Окрім того на рівні департаменту охорони здоров’я зараз опрацьовують проблему, аби перенести до ЛОКЛ ціле відділення дитячої реанімації та інтенсивної терапії новонароджених перинатального центру», – каже Лариса Янів.

Як повідомляв ZAXID.NET, восени 2013 року Львівський обласний перинатальний центр на вул. Вашингтона, 6 у Львові розпочали реконструювати у рамках реалізації національного  проекту «Нове життя — нова якість материнства й дитинства», метою якого було створення впродовж 2010-2014 років 27 перинатальних центрів в усіх регіонах України.

За умовами проекту, реконструкція чи будівництво перинатальних центрів на 25 % відбувалось за кошти бюджетів органів місцевого самоврядування, на 75% – за рахунок державного бюджету, приватних інвестицій та допомоги міжнародних організацій.

У травні 2014 постановою Кабміну №71 було призупинено фінансування проекту.

Також відомо, що замовником робіт з реконструкції обласного перинатального центру є управління капітального будівництва ЛОДА, яке ще у жовтні минулого року уклало угоду на 70 млн грн із ПРаТ «Аеробуд-Захід», яке і зобов’язалось виконати відповідні ремонтні роботи.

Коментувати ситуацію довкола реконструкції Львівського обласного перинатального центру без офіційного запиту в управлінні відмовились. Їм було надіслано офіційний запит, однак ZAXID.NET так і не отримав на нього відповіді.

Щорічно у Львівському обласному перинатальному центрі, що на вул. Вашингтона, 6, надавали допомогу понад 8 000 хворих, проводили 3500-4000 пологів і близько 4800 операцій. З жовтня 2013 року він закритий на реконструкцію. 469 медиків та обслуговуючого персоналу відправили у вимушені відпустки. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук