На стінах перинатального центру у Львові з’явився грибок

Реконструкція Львівського обласного клінічного перинатального центру відбувається у трьох корпусах. На двох із них досі не завершено перекриття, яке було розібрано ще взимку. Внаслідок цього всередині приміщення на стінах появився грибок. Працівники центру звинувачують підрядника робіт ПрАТ «Аеробуд» у неефективній роботі.

Під час реконструкції центр повністю зупинив свою діяльність. Головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Потапов розповів під час виїзної наради комісії з питань реконструкції центру, що його закриття дало велике навантаження на інші пологові будинки міста. «Навантаження збільшилось до двох разів, – продовжив Ігор Потапов, – це, у свою чергу, збільшує небезпеку спалаху різноманітних хвороб у пологових будинках, що може потягнути за собою дитячу та материнську смертність. Хто за це буде відповідати?», – зазначив він, передає прес-служба ЛОДА.

Зупинка центру негативно впливає, за його словами, і на кваліфікацію його працівників.

Водночас перший заступник голови ОДА Йосиф Ситник розповів, що завершення реконструкції перинатального центру є одним із пріоритетних завдань для ОДА: «Ми шукатимемо кошти із державного, обласного та міського бюджетів. Шукатимемо і у міжнародних грандів та банків».

Відтак він запевнив, що управління капітального будівництва облдержадміністрації щопонеділка інформуватиме керівництво ОДА про стан виконаних робіт та кількість робітників, а за фактами встановлених порушень під час реконструкції центру ОДА звертатиметься у прокуратуру, СБУ та міліцію.

Нагадаємо, Львівський обласний клінічний перинатальний центр свою роботу зупинив у вересні 2013 року через реконструкцію. Понад 400 осіб відправлені у вимушений простій і отримують 2/3 посадового окладу. Загалом кошторисна вартість реконструкції перинатального центру – 100 млн грн. Нараз використано 7 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук