Реконструкцію перинатального центру у Львові виконає фірма Віталія Антонова

Реконструкцію Львівського перинатального центру за 82,53 млн грн здійснюватиме будівельна компанія «Прогрестехбуд»

Реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул. Дж. Вашингтона, 6 у Львові проводитиме у ТОВ «Будівельна компанія «Прогрестехбуд». За підсумками аукціону управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації уклало з компанією угоду на 82,53 млн грн. Про це повідомили «Наші гроші. Львів», посилаючись на сайті публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з договором, підрядник має розпочати роботи у травні 2017 року і завершити їх упродовж 367 днів.

Йдеться про реконструкцію корпусів А-2, А-3, Б-3, теплових мереж та влаштування дренажу. Графік виконання робіт включає загальнобудівельні роботи, облаштування систем опалення, водопроводу, вентиляції, пусконалагоджувальні роботи тощо. Фінансування проекту робіт загальною вартістю 82,53 млн грн розписане на 12 місяців.

Участь в аукціоні брали три фірми: ТОВ «СВ «Факторіал», ТОВ «Вінницька будівельна компанія» та ТОВ «БК «Прогрестехбуд», який переміг. Учасники зберігали первинні пропозиції упродовж усіх етапів аукціону та не торгувались. Різниця між пропозиціями становила 0,3-0,4%.

За даними видання, ТОВ «БК «Прогрестехбуд» зареєстроване на ТОВ «ЖБК «Ваш дім» Віталія Антонова. Кінцевими бенефіціарами ТОВ «Вінницька будівельна компанія» через ТОВ «Компанія з управління активами «Актив» є львів’яни Ігор Таранський, Анатолій Гурський, Іван Коцьо і Богдан Куспісь. За адресою реєстрації фірми, вул. Залізнична, 13 у Вінниці, раніше юридично знаходилась нині припинена вінницька «дочка» концерну «Галнафтогаз» Віталія Антонова («ОККО»). Власниками київського ТОВ «СВ «Факторіал» є Роман Ремньов та уродженець Сумської області, зараз прописаний у Києві Сергій Двойних.

Нагадаємо, на початку лютого 2017 року уряд виділив 45 млн грн на завершення реконструкції Львівського перинатального центру. З обласного бюджету на це планували виділити ще близько 35 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук