Рейтинг Синютки вперше перевищив рейтинг Кошулинського

Безумовним лідером залишається чинний мер Львова

СуспільствоАК, 1 липня2
Чергові місцеві вибори у Львові мали б відбутися 25 жовтня

Рейтинг колишнього голови ЛОДА і голови обласного осередку «Європейської солідарності» Олега Синютки як ймовірного кандидата на посаду міського голови Львова вперше виявився вищим (хоч і в межах соціологічної похибки – 14,4% проти 14,1%), ніж у ще одного ймовірного кандидата Руслана Кошулинського з ВО «Свобода». Натомість чинний мер Львова Андрій Садовий залишається безумовним лідером, на найближчих виборах його готові підтримати 35,7% львів’ян. Про це свідчать опубліковані 1 липня результати опитування громадської думки, проведеного київською компанією «Socis» на замовлення телеканалу «Еспресо».

Серед інших ймовірних кандидатів, включених в опитувальник, на виборах мера львів’яни готові підтримати Ігоря Зінкевича (8%), Ярослава Рущишина (5,3%), Ігоря Васюника (3,7%), Юрія Михальчишина (3,6%) та Оксану Юринець (3,2%). Інші кандидати набирають менше 3%. Варто зауважити, що ніхто зі згаданих кандидатів, окрім Ігоря Васюника, ще не заявляв про свою участь у виборах мера. Натомість анонсували свою участь Володимир Гірняк і Тарас Батенко, але вони не згадані в опитувальнику.

Стосовно ж виборів до Львівської міськради, які разом з виборами мера мають відбутися 25 жовтня і які вперше проходитимуть за відкритими партійними списками, то тут симпатії виборців розподілилися наступним чином: «Європейська солідарність» (29,1%), «Самопоміч» (16,2%), «Голос» (11,1%), «Свобода» (6,9%), «Українська Галицька партія» (6,4%), «Слуга народу» (5,6%), «Громадянська позиція» (5,4%). Близькі до подолання п’ятивідсоткового прохідного бар’єру ще не створена партія «Варта» (4,5%) і «Батьківщина» (3,8%). Решта партій набирають менше 3%.

Опитування Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс» було проведене на замовлення телеканалу «Еспресо» з 17 по 23 червня 2020 року. Загалом методом телефонного опитування САТІ було опитано 2000 львів’ян, що мають право голосу.

Засновником і співвласником телекалу «Еспресо» є обраний від Львова народний депутат від «Європейської солідарності» Микола Княжицький, зараз його частка власності записана на дружину. Порівняння прогнозів компанії «Социс» і результатів на останніх президентських виборах можна подивитися тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук