Рівненські депутати заборонили пропаганду в місті Хеловіну

На сесії Рівненської міської ради у четвер, 24 жовтня, депутати вирішили заборонити у місті святкування Хеловіну, однак у кінцевому результаті депутати проголосували за рішення, яке має рекомендаційний характер.

Такому рішенню рівненських депутатів передувала реклама Хеловіну у місцевому ТРЦ «Екватор», яка була поширена по всьому місту. На ній було зображено дівчину із порізаними венами на зап’ястях рук та закривавлене обличчя.

Як повідомило «UA: Рівне», перед голосуванням за рішення на трибуну вийшов Олександр Третяк – ректор Рівненської духовної семінарії Християн Віри Євангельської. Він зачитав звернення, яке, з його слів, доручили озвучити голови всіх християнських конфесій міста. У ньому йшлося про вищезгадану рекламу й зазначалося, що вона, зокрема, суперечить законодавству України, бо пропагує суїцид.

Зрештою, мер запропонував створити редакційну комісію, аби узгодити текст звернення. У підсумку це питання розглянули передостаннім на засіданні та прийняли це рішення, де до слова «заборонити» додали «рекомендувати», оскільки прямої заборони депутати міськради вжити не можуть. «За» проголосувало 26, не голосувало двоє обранців. Це рішення найближчим часом мають направити суб’єктам господарювання, до яких є претензії.

Хеловін – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір'я Дня всіх святих».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук