Різниця між Мукачево і Донбасом

Поки голодні жителі молодих республік раділи стрільбі в Мукачево...

БлогиДенис Казанський , 13 липня 2015 462 1
Денис Казанський
журналіст, блогер

Інші блоги автора

У "руского міра" свято. Всі їхні ресурси і групи в соцмережах забиті новинами з Мукачева. Тисячі людей радіють загибелі двох бійців "Правого сектора" і перестрілок між добровольцями і міліцією. Події в Мукачевому в російській пресі роздуті мало не до масштабів чергової "народної республіки".

А тим часом на території "звільненого" Донбасу тривають буденні вбивства, яких ніхто вже навіть не помічає. Якщо перестрілка в Мукачево - подія, то винищення людей у ​​Донбасі - практично рутина. Поки голодні жителі молодих республік раділи стрільбі в Мукачево, в Дебальцеве "ополченці" застрелили чергового мирного жителя - Олега Макашутіна, про що "офіційні ЗМІ" ДНР, зрозуміло, не написали.

Добре, що в Мукачеві стріляють. Звуки стрілянини на Закарпатті прекрасно заглушають передсмертні крики жертв донецьких "ополченців".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • 123 456 16 липня 2015, 13:11

  Статьи Казанского за последние полгода скатились до уровня надписей на заборах. Только мата не хватает. Никакой аналитики, никакого критического подхода к событиям - главное "уколоть" "лугандонов".
  Интересно, как бы развивались события в Мукачево, если бы силовые структуры, министр МВД и президент заняли пассивную позицию, ограничиваясь грозно-жалобным вытьем, как весной прошлого года? Не случилась бы через месяц-другой какая-нибудь новая непризнанная Закарпатская Народная республика?
  Вот о чем было бы интересно почитать, пан Казанський, а не в стотысячепервый раз повторенныйе мантры про ДНР.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук