Росія хоче відмовитися від пріоритетності міжнародного права над національним

СвітЛюбко Петренко, 26 лютого 20156280
Росія хоче відмовитися від пріоритетності міжнародного права над національним
Олександр Бастрикін

Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін запропонував вилучити з російського законодавства принцип пріоритету міжнародного права над національними законами. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У Конституції Російської Федерації виявилося положення про безумовний пріоритет норм міжнародного права над національним законодавством (цей принцип також включений і в Кримінально-процесуальний кодекс Росії), тоді як в інших державах діють більш гнучкі механізми», - цитує прес-служба слова глави СКР.

Таку ситуацію Олександр Бастрикін назвав «диверсією правового регулювання». Він пояснив, що на тлі останніх подій у світі принцип пріоритету міжнародного права працює проти інтересів Росії і «вміло використовується західними опонентами». На його переконання, усунення зі законодавства цих норм зміцнить незалежність Росії в правовій сфері, «повернувши її до найкращих традицій вітчизняного судочинства».

Нагадаємо, що влітку 2014 року президент Росії Володимир Путін допустив вихід країни з-під юрисдикції Європейського суду з прав людини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук