Росія і Єгипет проводять спільні військово-морські навчання у Середземному морі

СуспільствоОксана Руда, 7 червня 20151850
Росія і Єгипет проводять спільні військово-морські навчання у Середземному морі
Військово-морські навчання

У Середземному морі з 6 по 14 червня відбудуться російсько-єгипетські військово-морські навчання «Міст дружби-2015». Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Росії.

«Згідно з вказівкою Міністра оборони Російської Федерації генерала армії Сергія Шойгу за підсумками переговорів з Міністром оборони та військової промисловості, головою вищої військової ради Арабської Республіки Єгипет генерал-полковником Седки Собхи Саїд Ахмед, які відбулися 3 - 4 березня в Москві з 6 по 14 червня, в призначеному районі Середземного моря буде проведено російсько-єгипетські військово-морське навчання «Міст дружби-2015», – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що за планом навчання кораблі ВМФ Росії і ВМС Єгипту, при підтримці авіації, відпрацюють завдання з захисту морських шляхів сполучення від різних загроз.

«Цілями навчання є зміцнення і розвиток військового співробітництва між ВМС Єгипту і ВМФ Росії в інтересах стабільності і безпеки на морі, обмін досвідом між особовим складом флотів по відображенню різних морських загроз, планування та координація спільної зусиль у сфері реагування на сучасні виклики в морських акваторіях інтенсивного судноплавства», – додали у російському відомстві.

У Міноборони повідомили, що напередодні навчань загін кораблів Чорноморського флоту в складі зайшов в порт Александрія Єгипту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук