Росія направить спостерігачів на українські вибори безпосередньо в день голосування

Міністерство закордонних справ і Центрвиборчком України заявляли, що не будуть реєструвати спостерігачів з Росії

Росія на запит БДІПЛ ОБСЄ відправить спостерігачів у складі міжнародної місії для моніторингу президентських виборів в Україні безпосередньо в день голосування 31 березня. Про це сказано в повідомленні МЗС РФ.

Відомство стверджує, що 12 лютого в МЗС РФ надійшов циркулярний запит бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ на відрядження короткострокових спостерігачів на вибори в Україні 31 березня.

«Російська сторона має намір використовувати своє право брати участь в міжнародному спостереженні за виборами в іншій державі-учасниці ОБСЄ, в цьому випадку в Україні», - сказано в повідомленні відомства.

ЦВК визначила округи, на яких вибори президента проводитися не будуть (оновлено)

Російські кандидатури до складу короткострокового компонента місії будуть спрямовані в БДІПЛ відповідно до отриманого запрошенням. Короткострокові спостерігачі місій БДІПЛ здійснюють моніторинг безпосередньо в день голосування.

Як інформував ZAXID.NET, 7 лютого Верховна Рада прийняла законопроект про заборону участі громадянам Росії спостерігачами на виборах в Україні. Автори закону наголошують, що рішення про недопуск російських спостерігачів - це дуже важливий спосіб і один з механізмів недопущення впливу Російської Федерації. Йдеться не лише суто про спостерігачів від Росії, але і про тих, яких РФ рекомендуватиме.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук