Росія оскаржуватиме в судах арешт її майна за кордоном

СвітВолодимир Пиріг, 20 червня 20151880

Росія буде у встановленому порядку через судові процедури доводити незаконність арешту своїх активів за кордоном, заявив в суботу президент РФ Володимир Путін на зустрічі з керівниками іноземних інформагентств.

«Реакції не може не бути. Ми будемо захищати свої інтереси. Що стосується цього розгляду, то наша позиція відома. Вона полягає в тому, що з питань та у справах подібного роду Гаазький арбітражний суд має компетенцію лише стосовно тих країн, які підписали і ратифікували європейську Енергетичну хартію. Росія не ратифікувала цю хартію, тому ми не визнаємо юрисдикцію цієї інстанції», – сказав Путін, якого цитує РИА Новости.

Він наголосив, що РФ буде у встановленому порядку через судові процедури захищати свої активи.

«А те, що акціонери ЮКОСа намагаються отримати від Росії додаткові кошти, тут немає ніякої новизни. Ми з подібними проявами стикалися і раніше і з боку цієї компанії, і з боку інших наших партнерів. В тому числі і з боку зарубіжних партнерів, з боку міжнародних компаній. Будемо в рамках цивілізованого юридичного процесу захищати свої інтереси», – заявив президент РФ.

Як повідомляв ZAXID.NET, колишні акціонери ЮКОСа домоглися арешту активів Росії у Бельгії і Франції. Крім того, державні активи Росії арештувала також Австрія.

У липні 2014 року Європейський суд з прав людини зобов’язав РФ виплатити колишнім акціонерам ЮКОСа 1,86 млрд євро. В той же місяць Третейський суд в Гаазі вимагав від РФ виплатити екс-акціонерам ЮКОСа понад 50 млрд доларів. Росія вважає обидва рішення незаконними і оскаржує їх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук