Росія побачила, що в Україні порушується головне право людини

СвітВолодимир Пиріг, 28 червня 20145510

Росія серйозно стурбована ситуацією в Україні, де "масово порушуються права людини, включаючи головне - право на життя".

Про це йдеться в заяві міністерства закордонних справ Росії, опублікованій на його сайті.

У російському відомстві визнали, що у зв'язку з цим актуальна «як така» ідея надання допомоги Україні в галузі прав людини з боку міжнародного співтовариства.

«Країна справді її потребує. Київ це визнав і сам звернувся за сприянням», — написано в документі.

Разом з тим, Росія розкритикувала резолюцію, яку 27 червня прийняла Рада ООН з прав людини (РПЛ) щодо надання допомоги Україні в галузі прав людини.

«На жаль, текст резолюції свідчить про те, що РПЛ використовували в кон'юнктурних цілях для висування і підкріплення необґрунтованих політичних і територіальних претензій, дискусія щодо яких в принципі недоречна», — заявили в російському МЗС.

Там наполягають, що під час консультацій закликали українську делегацію і «тих, хто за нею стоїть», відмовитися від такого «неконструктивного настрою і зосередитися на правозахисних питаннях».

Російські дипломати вважають, що резолюцію підтримали країни Заходу, які «зіграли непривабливу роль у дестабілізації обстановки в Україні, і їх традиційні союзники».

Як нагадує УНІАН, 27 червня на 26-й сесії Ради з прав людини ООН було прийнято резолюцію про співпрацю та допомогу Україні. Документ підтримали 23 делегації, проти висловилися 4 і 19 — утрималися.

Головними пунктами резолюції є: проведення реформ з боку української влади і здачі зброї з боку членів збройних груп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук