Росія попросила Україну не вводити заборону на авіасполучення

За даними Росавіації, українська сторона запропонувала розглянути питання зняття взаємних обмежень виключно на транзитні польоти

СуспільствоОксана Руда, 24 жовтня 20153920
Росія попросила Україну не вводити заборону на авіасполучення

Росія запропонувала українській стороні не вводити заборону на повітряне сполучення між країнами з 25 жовтня. Про це йдеться в повідомленні Федерального агентства повітряного транспорту (Росавіація).

Така пропозиція була озвучена 23 жовтня в Брюсселі на переговорах російської та української делегацій з проблемних питань повітряного сполучення.

«Відповідно до угоди про повітряне сполучення і співробітництво, всі спірні питання повинні вирішуватися під час консультацій між авіаційними владами. Використовуючи даний підхід, в повній відповідності з міжнародним правом російська сторона запропонувала зняти всі діючі обмеження на пряме повітряне сполучення і на транзит для російських і українських авіакомпаній», – йдеться в повідомленні Росавіації.

Також йдеться про те, щоб починаючи з 25 жовтня українська влада більше не застосовувала такі заходи, «як переслідування екіпажів, обшуки повітряних суден, накладення штрафів на російські авіакомпанії, що виконують польоти в Республіку Крим».

«…Натомість українська сторона запропонувала розглянути питання зняття взаємних обмежень виключно на транзитні польоти», – повідомила Росавіація.

Нагадаємо, 23 жовтня в штаб-квартирі Єврокомісії в Брюсселі пройшли технічні консультації української делегації з російською стороною з питань авіаційного сполучення між Україною і Російською Федерацією.

Як відомо, з 25 жовтня між Україною і Росією переривається регулярне авіасполучення. Після того як Україна ввела санкції щодо кількох десятків російських авіакомпаній за те, що вони літали в анексований Крим, відповідний крок зробила Росія, заборонивши польоти в РФ для «Міжнародних авіаліній України», «Дніпроавіа» та інших вітчизняних перевізників.

У відповідь на російську заборону Україна зробила ще один крок – заборонила польоти всім російським авіакомпаніям, які літають в Україну, зокрема і тим, які не виконують польоти в анексований Крим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук