Росія розглядає НАТО як супротивника, тому Альянс готує пакет військової допомоги Україні

СвітРоман Ганкевич, 15 червня 20141

Генеральний секретар північноатлантичного блоку Андерс Фог Расмуссен заявив, що НАТО розробляє низку заходів, які стосуються військової допомоги Україні. У північноатлантичному блоці переконані - події в Україні свідчать про те, що Росія сприймає НАТО своїм головним супротивником і тому готові допомогти Україні але розміщувати своїх баз на її території не планують.

У неділю, 15 червня, в інтерв'ю газеті El Pais, генсек НАТО заявив, що «слід визнати той факт, що Росія в даний час розглядає нас (НАТО – ред.) в якості супротивника» і це вимагає довгострокових заходів щодо захисту європейських союзників альянсу.

Андерс Фог Расмуссен сказав, що у НАТО немає планів вторгнення або розміщення своїх баз на території України, проте повідомив, що блок планує надати допомогу Києву у реформуванні оборонного сектора і модернізації її Військово-повітряних сил.

Разом з тим, за словами Расмуссена, в кінці червня міністрами закордонних справ країн-членів північноатлантичного блоку має бути розглянутий пакет заходів з надання допомоги Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук