Росія сподівається, що консультації у форматі Україна-ЄС-Росія все-таки відбудуться

Президент Росії Володимир Путін розраховує, що російській стороні вдасться донести свою «стурбованість» до партнерів з України і Євросоюзу під час консультацій у зв'язку з намірами Києва підписати угоду про асоціацію з ЄС.

«Ми домовилися про початок таких консультацій на експертному рівні», - сказав Путін в середу, 18 червня на нараді з питань розвитку сільського господарства РФ у Ставрополі, передає Інтерфакс-Україна.

При цьому він висловив надію, що консультації почнуться хоча б на рівні глав департаментів і з часом вийдуть на міністерський рівень.

«Сподіваюся, що ці контакти почнуться, і ми зможемо предметно показати, в чому полягають наша стурбованість», - додав президент РФ.

Путін пояснив, у чому полягає загроза для Росії в разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС.

«У нас можуть виникнути проблеми економічного характеру, і ми точно не зможемо зберегти нульову ставку ввізних мит», - сказав він, маючи на увазі, перш за все, продукцію сільського господарства.

«Це нічого спільного не має з політикою або з вибором того чи іншої держави - ​​кожна суверенна держава має право вибирати свій шлях», - додав Путін.

У той же час, він підкреслив, що Росія має право захищати власні економічні інтереси.

За словами президента, це стосується не тільки сільського господарства, але і практично всіх галузей промисловості. «Потрібно до цього підходити системно, і так ми і будемо робити», - заявив він.

Нагадаємо, Європейський Союз підпише економічну частину угоди про асоціацію з Україною 27 червня, одночасно з підписанням аналогічних документів з Молдовою і Грузією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук