Росія ввела в експлуатацію газопровід до окупованого Криму

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 грудня 201618843
Росія ввела в експлуатацію газопровід до окупованого Криму
фото РИА Крым
Запуск газопроводу з Росії до Криму

Президент Росії Володимир Путін у вівторок, 27 грудня, дав старт подачі газу до анексованого Криму з Росії після завершення робіт з приєднання газотранспортної системи півострова до магістральних газопроводів РФ.

Як повідомило російське агентство «Интерфакс», Путін назвав цю подію «черговим важливим кроком у розвитку Криму» й повідомив, що на базі газу, який надходитиме з РФ, на півострові в 2017-2018 році буде побудовано дві електростанції потужністю по 470 мегават, які закриють поточні потреби в електроенергії.

Як сказав президент держави-окупанта, за чотири роки в Криму має бути побудовано і реконструйовано 70 км магістральних газопроводів, 2,5 тис. км міжселищних газопроводів і вісім газоперекачувальних станцій.

Запуск газопроводу дозволить забезпечити безперебійну подачу газу всім категоріям споживачів Криму шляхом інтеграції газопроводу в існуючу газотранспортну систему півострова. Загальна протяжність газопроводу становить 358,7 км, у включно з двонитковим переходом через озеро Тузла і Керченську протоку, а також газопроводом-відводом на Сімферополь протяжністю 27,3 км.

На піку енергонавантажень взимку Крим споживає 1,2-1,3 тис. мегават електроенергії. Раніше 800 мегават з них забезпечувалося подачею електроенергії з України. Зараз власна генерація Криму становить 1-1,1 тис. мегават, а разом з пересувними електростанціями – 1,3 тис. мегават. Після того, як в Крим почнуться поставки газу і збудують на півострові вже згадані електростанції, загальна генерація в Криму становитиме близько 2 тисяч мегават, зазначив Путін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук