Російські кіберзлочинці отримують на рекламному шахрайстві до $5 млн щодня

СвітВолодимир Пиріг, 21 грудня 20167590

Російські кіберзлочинці крадуть близько 5 мільйонів доларів на день у американських рекламних та медійних компаній завдяки системі, прозваній «Methbot».

Вони продукують масивні обсяги підробної реклами, що захоплює місце у критично важливих сегментах інтернету, орієнтованих на рекламу преміум-класу, йдеться у доповіді американської організації White Ops, що працює у сфері кібербезпеки.

Використовуючи безліч автоматизованих веб-браузерів із підроблених IP-адрес, операція «Метбот» займається «переглядом» 300 млн відео додатків на день на шахрайських сайтах, що мають вигляд преміум-класу. Таким чином операція залучає мільйони реальних рекламних доларів.

White Ops пропонує ознайомитися з переліком шахрайських IP-адрес та інтернет-доменів, що задіяні в операції «Метбот». При цьому зазначається, що це, ймовірно, лише невелика частина інформації про схеми кіберзлочинців.

За даними організації, кіберзлочинці отримують від операції $3-5 млн у день. Вони задіюють 200-300 млн фальшивих відео-додатків і використовують близько 250 тис. підроблених сайтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук