Російським ЗМІ знову дозволили писати про «Правий сектор»в нейтральному ключі

СвітВолодимир Пиріг, 14 лютого 20159580

Роскомнагляд прибрав рекомендацію писати про заборонені в Росії українські організації в негативному ключі.

При цьому у відомстві наполягають на тому, що при згадці таких об'єднань ЗМІ зобов'язані повідомляти про заборону їхньої діяльності на території країни, пише Эхо Москвы.

Роз'яснення на сайті Роскомнагляду були відредаговані сьогодні вранці – тепер у відомстві нагадують про рішення Верховного суду, який заборонив діяльність на території Росії таких організацій, як «Правий сектор», УНА-УНСО, «Українська повстанська армія», «Тризуб Степана Бандери» і «Братство».

В Роскомнагляді у зв'язку з цим нагадують про положення закону про ЗМІ, згідно з яким не можна поширювати інформацію про такі організації без вказівки на те, що їхня діяльність в Росії заборонена.

Раніше в цих рекомендаціях йшлося, що згадувати об'єднання, визнані в РФ екстремістськими, «допустимо в негативному ключі». У реченні не було слова «тільки», що давало можливість для різних трактувань. Додатково пропонувалися визначення для опису таких рухів: «радикальні», «екстремістські», «націоналістичні». Тепер цього пасажу в рекомендаціях Роскомнагляду немає.

У випадку порушення рекомендацій Роскомнагляд погрожує виносити попередження, які можуть стати підставою для припинення роботи того чи іншого ЗМІ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук