Російський «Сбербанк» в Україні ввів обмеження на зняття готівки

ЕкономікаАндрій Стець, 14 березня 201718061
Обмеження діють по картах в рамках проектів Універсальний, Лояльний, Зарплатний + і Спеціальний, а також по корпоративних картках

«Сбербанк» з 14 березня увів тимчасове обмеження на зняття готівки у розмірі 20 тис. грн. на добу і 800 доларів(або євро) на добу. Про це йдеться в повідомленні банку.

Такі обмеження діють по картах в рамках проектів Універсальний, Лояльний, Зарплатний + і Спеціальний, а також по корпоративних картках.

За картками, випущеними в рамках пакетів Статус, Мега Зарплатний і Престиж, обмеження становлять 50 тис. гривень і $2 тис. або євро на добу.

Вказані встановлені ліміти на зняття коштів діють як в Україні, так і за її межами. Ліміти на безготівкові розрахунки залишаються без змін.

Зазначається, що на даний момент банк працює в штатному режимі і виконує всі свої зобов'язання перед клієнтами.

Нагадаємо, що російський «Сбербанк» приступив до обслуговування в своїх відділеннях клієнтів, що надають паспорти громадян так званих «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки».

Пізніше голова МВС Арсен Аваков закликав закрити російський «Сбербанк» в Україні.

В свою чергу Національний банк України заявив, що звернеться до Ради національної безпеки з проханням ввести санкції відносно філії російського «Сбербанку» в країні, якщо офіційно підтвердиться інформація про те, що банк визнав паспорти терористичних організацій «Л/ДНР».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук