Російський телеканал пофантазував, як армія РФ захоплювала б Європу

СвітЛюбко Петренко, 11 лютого 201585509
Російський телеканал пофантазував, як армія РФ захоплювала б Європу

Загальнонаціональний російський «5 канал» показав мільйонної аудиторії відеоролик, в якому з гордістю повідомлялося про можливості російської армії захопити всю Європу.  Про це повідомило на своєму сайті видання «Дзеркало тижня».

«Варшава – це занадто просто, – говорить в сюжеті автор передачі Петро Маринін, – Від Москви до польської столиці - лише 1300 км. Танк Т-90, наприклад, якщо не вдаватися до допомоги транспортної авіації, увійде в передмістя менше, ніж за добу після початку маршу». Маринін додає, що солдати ПДВ РФ доберуться до Варшави за дві години. 

Далі в сюжеті йдеться про захоплення Німеччини, автор іронізує, що «російських військ давненько не було в Берліні». 

«1800 кілометрів для сучасної армії – не відстань. Тим більше, багато російських офіцерів непогано знають Німеччину. Головне, щоб вони "на автоматі" не зайняли наші військові містечка, які після об'єднання ФРН і НДР дісталися німцям», - говорить Маринін.  Під ці слова у ролику на флагштоці опускається німецький прапор і піднімається російський. 

«Прага, Гельсінкі, Вільнюс, Таллінн, Рига – це взагалі зовсім поруч», - продовжує Маринін, запевняючи, що туди російські війська можуть і поготів дійти пішки.

Наприкінці автор сюжету визнає, що «візит до Лондона і Вашингтона потрібно буде планувати заздалегідь, оскільки там без авіації і флоту ніяк не обійтися». 

Загалом же відеоролик зроблено у жартівливому ключі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук