Росію очікує дефіцит м'яса, молока та сирів - Рахункова палата РФ

СвітЛюбко Петренко, 3 листопада 20152620
Росію очікує дефіцит м'яса, молока та сирів - Рахункова палата РФ

Наступного року Росію очікує дефіцит м'яса, молока та сирів. До таких висновків дійшла Рахункова палата РФ, вивчивши проект федерального бюджету – повідомило радіо «Эхо Москвы».

Програма імпортозаміщення поки що не змогла впоратися з поставленими завданнями, як зазначено у висновку російського відомства, за деякими видами продовольчих товарів існує ризик неповної компенсації.

Передовсім мова йде про продукти, які заборонено до ввезення в Росію. Це стосується деяких видів м'ясних і молочних продуктів. Імпортозаміщення, на думку експертів, в певних випадках неможливе, тому що у виробництві використовується імпортна сировина, і ввозилася вона саме з тих країн, які потрапили під російське ембарго.

Також наступного року, за прогнозами Рахункової палати РФ, можуть виникнути проблеми із споживчим попитом. Покупці звикли до високоякісної продукції, і російські аналоги зі заниженими споживчими характеристиками, говориться в документі, їх не влаштують. Окрім того, є проблеми і з обладнанням, на якому передбачалося випускати вітчизняну продукцію. Адже в Росії існує відчутна залежність від імпортних комплектуючих, і без них якість випуску продукції не підвищиться.

Нагадаємо, що Росія запровадила в серпні 2014 році заборону на ввезення низки продуктів з країн, які долучилися до антиросійських санкцій. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук