РПЦ пропонує вивчати православ’я у російських школах з 2 по 9 клас

Світ3 лютого 20151790

Російська православна церква (РПЦ) надіслала офіційного листа міністерству освіти РФ з пропозицією значно розширити викладання релігії у середніх школах. РПЦ наполягає, що шкільний курс «Основи релігійної культури та світської етики» має стати одним із основних для російських школярів, який вони вивчатимуть протягом восьми років – з 2 до 9 класу включно.

Починаючи з 2012 року у більшості російських шкіл уже викладається курс релігії, однак це стосується лише 4-класників, а школярі з батьками могли вибрати один з модулів, присвячений одній із поширених в РФ релігій – православ’я, іслам, юдейство чи буддизм.

«Сподіваємося, що ця пропозиція [викладання курсу релігії з 2 до 9 класу] отримає підтримку міністерства. Однак навіть у разі позитивного рішення слід розуміти, що введення предметів модуля у 2-4 класах стане можливим не раніше 2016-2017 навчального року, а в 5-9 класах - не раніше 2017-2018 навчального року », - сказав глава РПЦ Кирило, пише Lenta.ru.

У середині січня глава РПЦ заявив, що викладання курсу основ релігійної культури тільки в четвертому класі може «звести нанівець всі зусилля, зроблені в останні роки церквою, державою і суспільством по духовно-моральному вихованню школярів», тому предмет необхідно вивчати з 2 по 10 клас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук