Румунсько-американська компанія викупила львівський ІТ-стартап StepShot

Румунсько-американська компанія UiPath, яка займається розробкою програмного забезпечення в галузі штучного інтелекту, викупила львівський стартап StepShot. Про цю угоду 7 серпня повідомило видання AIN.ua, однак про її вартість не повідомляють.

Власники StepShot познайомились із представниками UiPath на лондонській IT-конференції і за кілька місяців домовилися про угоду. Вартість покупки не розголошують, але зазначають, що частково UiPath увійшла в капітал української компанії, а іншу частину грошей виплатила власником StepShot готівкою.

StepShot – це львівська ІТ-компанія, заснована у 2016 році. Зараз у її штаті 20 спеціалістів і, попри продаж, компанія залишиться працювати у Львові над розвитком того самого продукту, але під брендом UiPath.

UiPath – румунсько-американська компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення в галузі штучного інтелекту для автоматизації різноманітних бізнес-процесів. Компанія має 32 офіси у 23 країнах. Поточна ринкова капіталізація UiPath складає 7 млрд доларів, а за 2018 рік вона заробила 100 млн доларів. Дохід StepShot за 2018 рік склав 500 тис. доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук