Саакашвілі звинуватив фіскальну службу «в корупції під виглядом реформи»

СуспільствоОксана Руда, 29 вересня 20158650
Саакашвілі звинуватив фіскальну службу «в корупції під виглядом реформи»
Голові Одеської ОДА не до вподоби ініційоване Державною фіскальною службою України і прийняте урядом рішення про встановлення єдиної митної вартості при імпорті товарів

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі критично оцінив ініційоване Державною фіскальною службою України і прийняте урядом рішення про встановлення єдиної митної вартості при імпорті товарів, охарактеризувавши його «новою хвилею корупції під виглядом реформи».

«В черговий раз ДФС (Державна фіскальна служба) намагається провести псевдо-реформу замість встановлення чесних правил гри, що ще більше погіршує стан бізнесу. Проігнорувавши надії імпортерів на справедливі ціни розмитнення, прем'єр-міністр підписав постанову №724, згідно з якою усі товари тепер почали розмитнювати не за фактичною (згідно з митним кодексом), а за заздалегідь визначеною ДФС, ціною. Сьогодні оформлення на всіх митницях паралізовано», – написав Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, приняте рішення призведе до маніпуляції вартістю в ручному режимі зі сторони ДФС. За новою постановою, митниця буде керуватися цінами по базах ДФС, а не за реальним контрактом імпортера.

«ДФС має забезпечити використання цих орієнтовних цін розмитнення. Упевнений, вони з радістю виконають це «почесне» завдання, адже для сьогоднішніх корупціонерів це, навіть, і краще», – додав Саакашвілі.

Він вважає, що проблема раніше була в тому, що ціни розмитнення кардинально відрізнялися в різних регіонах, а прийняте рішення не вирішує цієї проблеми.

«Ми заявляли, що вантаж повинен оформлятися за ціною договору, як і у всіх розвинених країнах», – зазначив він.

Саакашвілі вважає, що прийняте рішення суперечить всім міжнародним нормам.

«Україна є членом ГАТТ, в якому чітко зазначено, що першорядним методом є визначення митної вартості за ціною контракту», – написав він.

Нова хвиля корупції під виглядом реформиВ черговий раз ДФС намагається провести псевдо-реформу замість встановлення че...

Posted by Mikheil Saakashvili on  28 вересня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук