Санкції проти Росії негативно відіб'ються на Білорусі – експерти МВФ

СвітЛюбко Петренко, 6 серпня 20142130
Санкції проти Росії негативно відіб'ються на Білорусі – експерти МВФ

Західні санкції проти Росії матимуть негативний вплив на економіку низки держав-сусідів РФ. Найбільші проблеми можуть виникнути у білоруської господарки. Такий висновок випливає з коментаря економістів Міжнародного Валютного Фонду, опублікованому в офіційному блозі організації ІMFdirect.

У матеріалі наголошується, що для багатьох європейських держав Росія не є основним ринком експорту, тому уповільнення зростання російської економіки не повинно істотно їм зашкодити. Однак вплив на багатьох сусідів Росії, передовсім на Білорусь може бути значним.

Експерти МВФ також вказують на високу залежність білоруської економіки  від російських інвестицій, енергоресурсів і кредитів.

Про негативні наслідки для економіки Білорусі західних санкцій, введених проти Росії, неодноразово заявляли і білоруські незалежні економісти.

Нагадаємо, що 29 липня Євросоюз ухвалив рішення про запровадження проти Росії санкцій третього рівня. Санкції торкнуться енергетичного та фінансового секторів, продукції військового та подвійного призначення. Про введення нових санкцій щодо «ключових секторів російської економіки» оголосили також США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук