Сайт Львівської міської ради адаптують для незрячих

У Львівській міськраді підписали угоду про адаптацію офіційного сайту для незрячих людей

У четвер, 8 лютого, у Львові підписали угоду щодо адаптації офіційного порталу Львівської міської ради для незрячих. Її здійснять у межах проекту, який фінансується ООН, і націлений на інформування людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові, повідомила прес-служба ЛМР.

Сайт Львівської міськради щодня відвідує до 7 тис. людей. Це – первинне джерело оперативної офіційної стратегічної інформації, тому важливо, щоб він був максимально відкритими, зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Наш сайт адаптований для мобільних версій і для доступу з різних ресурсів, але нам важливе те, що він зможе стати ще кращим, особливо для людей з вадами зору. Це дуже важливо, оскільки всі люди сьогодні є в інтернеті і це, мабуть, одне з ключових джерел отримання інформації. Я думаю, якщо ми будемо впроваджувати всі рекомендації, то наш сайт стане чи не першим в Україні з такою великою доступністю для людей, які мають ті чи інші вади», – сказав він.

Голова ГО «Інститут Інноваційного Врядування» Анна Мисишин, розповіла, що у межах проекту розробляють спеціального веб-чекера, який аналізуватиме сайт електронної демократії на інклюзивність і даватиме поради на зміну кодів, щоб вони відповідали критеріям інклюзивності.

«Наш веб-чекер вже на завершальній стадії розробки і, я думаю, що наприкінці лютого ми почнемо аналізувати сайт Львівської міської ради», – повідомила Анна Мисишин.

Нагадаємо, львів’яни розробили сайт для слабозорих та незрячих користувачів. Веб-сторінка містить детальну інформацію про всі проекти ЛОО ВГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» в галузі освіти, культури, соціального захисту, медицини, а також категорію «Аудіодискрипція», де розміщений увесь відеоконтент для незрячих дітей, є також категорія «Бібліотека», у якій розміщені підручники у форматі DAISY для незрячих школярів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук