СБУ назвала небезпечні для здоров'я дітей російські препарати дієтичного харчування

СуспільствоВолодимир Пиріг, 18 листопада 20158210

Міністерство охорони здоров'я відмовилось від придбання продуктів спеціального дієтичного харчування російського виробництва.

За результатами експертизи, яку ініціювала Служба Безпеки України (СБУ) і яку провела фахова установа з контролю якості лікарських засобів, препарати дієтичного (лікувального) харчування для дітей хворих фенілкетонурією «Тетрафен»/«Нутриген» та «Афенілак» російського виробництва не відповідають встановленим критеріям безпеки. В них встановлено завищений рівень свинцю та кадмію більше ніж у 10 разів від граничного. Це призводило до численних побічних реакцій, а також до погіршення стану здоров'я у хворих дітей, повідомляє прес-центр СБУ.

Також Міністерство економічного розвитку і торгівлі проти російського постачальника та українського імпортера небезпечних препаратів застосувало спеціальні санкції у вигляді тимчасового призупинення зовнішньоекономічної діяльності.

На цей момент органи Державної санітарно-епідеміологічної службиУкраїни вирішують питання щодо заборони до обігу в Україні небезпечних для здоров’я дітей хворих на фенілкетонурію препаратів дієтичного (лікувального) харчування російського виробництва.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук