Серед абітурієнтів зросла кількість тих, хто «провалив» ЗНО з української мови

Добігає кінця останній додатковий тиждень здачі ЗНО-2016. І поки ті, хто з різних причин не встиг пройти тестування з основним потоком, доскладають необхідні предмети, Український центр оцінювання якості освіти підрахував проміжні результати тих, хто складав іспити з 5 травня по 17 червня.

Як інформує «Сегодня», найуспішніше майбутні студенти впоралися з географією – лише 2,4 тис. осіб, або 5,1%, не подолали необхідний поріг балів (для кожного предмета він різний). До речі, в порівнянні з минулим роком цей предмет підтягнули – в 2015-му його не подужали майже 3,4 тис. тих, хто складав. А от найгірше в цьому році далася німецька мова – її не склали 469 осіб (18,16% загальної кількості).

Найменш популярним виявився тест з іспанської мови (його виявили бажання складати лише 123 випускники), а найбільш затребуваними традиційно залишилися українська мова та література (253,7 тис. абітурієнтів). Але при цьому в 2016-му українську склали гірше, ніж в 2015-му: якщо тоді потрібних балів не набрали 22,6 тис. осіб, то в цьому році – 23,1 тис. (9,1%). Зате до ще одного популярного предмету – математики – нинішні випускники явно готувалися ретельніше, ніж минулорічні. Так, цього разу з тестами не впоралися 18,2 тис. осіб (14,8%), а торік ця цифра склала майже 25,3 тис. тих, хто складав.

В цьому році поки жоден з майбутніх студентів не набрав максимальної кількості балів – 200 з кожного з трьох предметів. Проте дві українки показали дуже високий результат: киянка Майя Скрипник та одеситка Ганна Кратюк недотягли всього по одному балу до суперрезультату – 600. Дівчат підвела одна неправильна відповідь з англійської мови – з цього предмету обидві отримали 199 балів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук