СЕТАМ безкоштовно віддає конфіскований літак для цивільної авіації

Повітряне судно — ЯК-40, 1971 року випуску

Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) безкоштовно віддає літак. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишньов.

«СЕТАМ віддає літак! Безкоштовно в рамках програми безвідплатної передачі майна! Всі організації, які мають право на таку передачу, згідно з постановою КМУ №985, можуть подавати свої заявки в 21.07.2017», – пише він.

Як наголошується на сайті СЕТАМ це літак для цивільної авіації ЯК-40 заводський номер майна 9120817, реєстраційний номер №UR-AKP, 1971 року випуску.

Раніше в інтерв’ю виданню «Новое время» Віктор Вишньов повідомляв, що майно, яке тричі не продавалося, наприклад, митний конфіскат, підлягає подальшому розгляду спеціальної комісії, що складається з представників виконавчої служби, митниці, податкової та органу місцевого самоврядування. Вони вирішують, кому віддати дане майно.

«Ми домоглися, що всі оголошення про дану безоплатну передачу публікують на сайті СЕТАМ, відраховують 30 днів, щоб всі організації, які мають на це право, подали заявки на майно», – зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук